T-Mobile wszedł na rynek jako nowoczesny bank internetowy z bardzo dużą liczbą placówek, które jednocześnie są salonami oferującymi usługi komórkowe. W ofercie banku można znaleźć zarówno bezpłatne konto osobiste, kredyt za pośrednictwem internetu ale również konsolidację. Bank zapoczątkował swoją działalność w roku 2014 jako partner Alior Banku. Już w pierwszym roku działalności liczba klientów posiadających rachunki przekroczyła pół miliona. Swoją siedzibę bank posiada w Olsztynie. T-Mobile daje możliwość otwarcia rachunku bankowego bez konieczności wychodzenia z domu.

Oferta przedstawia się na tyle interesująco, że wraz z biegiem czasu korzysta z niej coraz większa liczba osób. Przede wszystkim nie są pobierane pieniądze za prowadzenie rachunku, bankowość mobilna i internetowa również jest darmowa, a przede wszystkim bank daje możliwość 3 wypłat z dowolnych bankomatów całkowicie za darmo. Jeśli natomiast chodzi o pożyczki, istnieje możliwość zaciągnięcia zobowiązania nawet do 200 tysięcy złotych na okres 10 lat. Co ciekawe zarówno decyzja jak i sam proces weryfikacji odbywa się bez konieczności opuszczania domu.

Sesje bankowe przychodzące T-mobile

W swojej ofercie bank posiada również możliwość zdobycia kredytu konsolidacyjnego, na który wniosek można złożyć za pośrednictwem internetu. Co istotne tutaj również kwota może sięgać do 200 tysięcy złotych a same formalności są ograniczone do minimum. T-Mobile oferuje również kartę kredytową z możliwością posiadania do 40 tysięcy złotych kredytu,  okres bez odsetkowy wynosi 58 dni, istnieje możliwość przedłużenia czasu spłaty do 84 miesięcy. Nie są pobierane opłaty za kartę i jej użytkowanie. Sesje elixir wychodzące odbywają się w godzinach: 9.30- dyspozycja musi zostać złożona do 8.30; 13.30- jednak dyspozycja musi zostać złożona do 12.20; 16.00- jeśli dyspozycja zostanie złożona do godziny 15.10. Sesje bankowe przychodzące odbywają się w godzinach: 10.30, 14.30, 16.30.

Bank Sesje elixir wychodzące Sesje przychodzące
T-Mobile 08:20 12:20 15:10 11:00 15:00 17:00

Przy obliczaniu kiedy dojdzie przelew z banku do banku należy uwzględnić Sesje Elixir wychodzące z banku nadawcy oraz sesje bankowe przychodzące do banku odbiorcy. Pomiędzy tymi sesjami elixir znajdują się sesje banku NBP, które odbywają się w godzinach księgowania przelewów bankowych: I poranna 9:30 – 11:00; II popołudniowa 13:30 – 15:00; III wieczorna 16:00 – 17:30. Pomiędzy tymi sesjami przelew powinien być zaksięgowany w najbliższej sesji elixir. Cały system z godzinami księgowania przelewów można znaleźć na naszej stronie.