Jak dobrać pasujące części zamienne agd do naszych urządzeń?

hurtownia części zamiennych agd

Trudno wyobrazić sobie codzienność, bez możliwości korzystania ze swoich ulubionych sprzętów gospodarstwa domowego. Jeśli przyzwyczaimy się do wygodnych rozwiązań, trudno później z nich zrezygnować. Jeśli coś przestanie działać, zamiast od razu kupować nowe urządzenie, warto sprawdzić co mogło się stać. Naprawa przy pomocy części zamiennych agd, kupionych w hurtowni, jest z reguły tańsza niż zakup nowego sprzętu.

Jeśli już wiemy co jest uszkodzone, pozostaje kwestia zakupu odpowiedniej części, która będzie pasowała do urządzenia danego producenta. Aby sobie poradzić z tym zadaniem, wcale nie trzeba być fachowcem z branży zajmującej się naprawą sprzętów agd. Na każdym większym urządzeniu znajduje się niewielka, metalowa tabliczka znamionowa, na której podane są podstawowe informacje o danym urządzeniu. Znaleźć na niej można m.in. takie informacje jak:

  • nazwa producenta oraz nazwa urządzenia
  • model urządzenia i numer fabryczny oraz data i kraj produkcji
  • numer katalogowy(określający parametry techniczne urządzenia i niezbędny przy zakupie części zamiennych oraz naprawach)
  • parametry dotyczące zasilania: rodzaj prądu elektrycznego, moc wejściowa i wyjściowa, napięcie znamionowe, częstotliwość itd.
  • parametry mechaniczne i konstrukcyjne
  • klasa efektywności energetycznej 
  • certyfikat bezpieczeństwa i inne.

Lokalizacja tabliczki znamionowej na urządzeniach AGD

Tabliczki znamionowe od różnych producentów różnią się zarówno wielkością, ilością zawartych informacji jak i umiejscowieniem. Na urządzeniach mniejszych takich jak odkurzacze, czajniki czy ekspresy, tabliczki mogą być na spodzie obudowy lub z tyłu. W przypadku dużych urządzeń,  gabaryty utrudniają np. zaglądanie pod spód urządzenia dlatego szukając części do pralek, zmywarek czy lodówek, należy intuicyjnie szukać tabliczki w takich miejscach jak:

-tył i bok obudowy urządzenia

-wewnętrzna strona drzwi, rama, bok, krawędź(pralki i zmywarki)

-wewnętrzna ściana(w przypadku lodówki nisko za pojemnikami na warzywa).

Jeśli tabliczka znamionowa jest nieczytelna lub nie ma do niej dostępu np. z powodu zabudowy urządzenia, lecz dysponujemy kartą gwarancyjną, to również na jej podstawie możemy znaleźć odpowiednie części jakie oferuje hurtownia części zamiennych agd, gdyż na karcie gwarancyjnej znajdują się podstawowe informacje m.in. model i numer katalogowy.

części agd

Dlaczego warto zamiawiać części w hurtowni?

Duża konkurencja pomiędzy producentami urządzeń dużego i drobnego sprzętu AGD, działa na korzyść konsumentów, dając im większy wachlarz możliwości w urządzeniu domu. Mnogość modeli urządzeń napędza również rynek części zamiennych agd, na którym hurtownie oferują szeroki wybór produktów, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych wielu producentów jednocześnie. W ofercie dostępny jest asortyment znanych, renomowanych marek jak również tych mniej popularnych, niszowych.

Części zamienne AGD

Dzięki takiej zróżnicowanej i rozbudowanej ofercie hurtownia części agd to miejsce, w którym znajdziesz interesujące Cię części  zamienne do pralek, lodówek, zmywarek, odkurzaczy i innych urządzeń domowych. Fotografia dla firm przy częściach AGD.

Dzięki prowadzeniu sprzedaży części zamiennych agd, zarówno w formie stacjonarnej jak również online, znajdująca się w okolicy miasta Lublin, hurtownia Promaster jest w stanie dotrzeć ze swoją bogatą ofertą do szerszego grona Klientów. Sprzedaż wysyłkowa jest dobrze zorganizowana, dokładamy wszelkich starań aby przebiegała bezpiecznie i szybko.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży części agd sprawiaj, że hurtownia Promaster wypracowała wydajny system logistyczny. Dzięki uporządkowanym magazynom i aktualizacji oferty obsługa jest sprawna i w pełni profesjonalna.

Kluczem do sukcesu naszej hurtowni są także dobre relacje z Klientami indywidualnymi, i klarowne zasady współpracy z partnerami biznesowymi. Ugruntowana pozycja na rynku pozwala na stworzenie bogatej oferty, obejmującej asortyment wielu znanych marek, cechujący się wysoką jakością i jednocześnie atrakcyjną ceną. Polecenie wpłaty można zlecić na różne sposoby.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w poszukiwaniu odpowiedniej części do swojego agd, skontaktuj się z nami, dzięki dobrej znajomości branży zapewniamy fachowe doradztwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *